Trening

Rób to co lubisz

zacznij teraz

Trening personalny

Nie ma drugiej tak ekskluzywnej i jednocześnie tak skutecznej opcji treningowej. Każda sesja treningowa jest „uszyta na miarę”, dostosowana do potrzeb, celu i zdolności motorycznych osób ćwiczących.

Trener prowadzący staje się kompanem podróży treningowej, zaangażowanym i dopingującym mentorem. W treningu personalnym możesz w pełni powierzyć swój cel w nasze ręce. My wiemy, jak go osiągnąć!

3
Trenerów personalnych
6
Sal treningowych

Zajecia indoor cycling

Jedne z najpopularniejszych na świecie zajęć grupowych. Świetna muzyka, dynamizm, bezpieczeństwo, energia, endorfiny i spalone setki kalorii. To kwintesencja rowerów spinningowych.

odchudzanie

Oferujemy pomoc w układaniu zindywidualizowanych planów dietetycznych, dobieramy strategię, śledzimy postępy i reagujemy adekwatnie do potrzeb.

EMS

Elektrostymulacja mięśni jest świetnym sposobem na uzupełnienie klasycznych form treningowych lub nawet ich zastąpienie.

HBOT Dla sportowców

Tloneterapia hiperbaryczna. Szybsza regeneracja po treningu, redukcja deficytu tlenowego. Zalecana przez lekarzy i fizjoterapeutów po kontuzjach.

Jak zacząć? Zadzwoń do nas.

Skontaktuj się

Możesz się też zainteresować:

Endermologia

Ekskluzywna terapia komórkowa przywraca prawdziwe, naturalne piękno. Zwalcza tłuszcz i ujędrnia skórę, skutecznie zwalcza cellulit am, gdzie chcesz. Zabieg polecany również sportowcom.

Only Kids

Dla Twojego dziecka przygotowaliśmy specjalne zajęcia 1 na 1. Uczymy zdrowych nawyków od najmłodyszch lat.