Trening

Rób to co lubisz

zacznij teraz

Trening personalny

Nie ma drugiej tak ekskluzywnej i jednocześnie tak skutecznej opcji treningowej. Każda sesja treningowa jest „uszyta na miarę”, dostosowana do potrzeb, celu i zdolności motorycznych osób ćwiczących.

Trener prowadzący staje się kompanem podróży treningowej, zaangażowanym i dopingującym mentorem. W treningu personalnym możesz w pełni powierzyć swój cel w nasze ręce. My wiemy, jak go osiągnąć!

8
Trenerów personalnych
7
Sal treningowych

Zajecia indoor cycling

Jedne z najpopularniejszych na świecie zajęć grupowych. Świetna muzyka, dynamizm, bezpieczeństwo, energia, endorfiny i spalone setki kalorii. To kwintesencja rowerów spinningowych.

Zajęcia Fitness

W naszej ofercie nie znajdziecie bubli fitnessowych. Jedynie sprawdzone i skuteczne zajęcia. Wyselekcjonowana kadra i małe grupy powodują, że fitness w Only You jest tak popularny.

EMS

Elektrostymulacja mięśni jest świetnym sposobem na uzupełnienie klasycznych form treningowych lub nawet ich zastąpienie.

Odchudzanie

Oferujemy pomoc w układaniu zindywidualizowanych planów dietetycznych, dobieramy strategię, śledzimy postępy i reagujemy adekwatnie do potrzeb.

Jak zacząć? Zadzwoń do nas.

Skontaktuj się

Możesz się też zainteresować:

Endermologia

Ekskluzywna terapia komórkowa przywraca prawdziwe, naturalne piękno. Zwalcza tłuszcz i ujędrnia skórę, skutecznie zwalcza cellulit am, gdzie chcesz. Zabieg polecany również sportowcom.

Only Kids

Dla Twojego dziecka przygotowaliśmy specjalne zajęcia 1 na 1. Uczymy zdrowych nawyków od najmłodyszch lat.