Only Kids

Dobre wychowanie

zacznij teraz

Dlaczego Only Kids?

Nie ma dla nas ważniejszych Klientów niż dzieci. Jeśli potrzebują pomocy i wsparcia, musimy im skutecznie pomóc. Stąd misja Only You Kids. W ramach naszej bazy pedagogiczno-wychowawczej stworzyliśmy przestrzeń, w której mogą ćwiczyć i rozwijać się najmłodsi.

16%
Dzieci
ma otyłość
w95%
Otyłość ma związek
z trybem życia
29%
Dzieci
ma nawagę

Dla kogo?

Zajęcia Kids są propozycją dla każdego dziecka chcącego poprawiać swoje zdolności motoryczne, realizować aktywność ruchową w bezpiecznym miejscu pod opieką wykwalifikowanego trenera i miło spędzać czas. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym (6+).

  • Nieprawidłowa waga (otyłość, nadwaga, niedowaga)
  • Problemy ze snem i koncentracją
  • Brak zaangażowania w lekcje WF
  • Problemy wychowawcze
  • Słaba odponość
otyły chłopiec

Trener pesonalny
dla Twojego dziecka

Trening 1 na 1

Bezpieczeństwo, intymność  i komfort to dewiza Only You. Zapisując dziecko na zajęcia Kids, masz pewność, że na sali treningowej nie będzie nikogo innego. Sala jest zawsze na wyłączność osoby ćwiczącej z nami, a trener jest w pełni zaangażowany.

Dieta

Oferujemy edukację dietetyczną, pomagamy kształtować właściwe nawyki i wybory żywieniowe. Pomagamy przeprowadzić skuteczną i bezpieczną redukcję masy ciała.

Wychowanie

Treningi z dziećmi prowadzi wyłącznie kadra pedagogiczna, dla której równie ważne, co sam trening, jest kształtowanie u dziecka postaw szacunku, odpowiedzialności, samoświadomości, konsekwencji i wiary w swoje możliwości.

W trakcie twoich treningów

Klub Fitness i Treningu Personalnego. Treningi dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Only kids

Doświadczona kadra pedagogiczna.

Trzon kadry Kids stanowią pedagodzy: nauczyciele WF, pedagog opiekuńczo-wychowawczy. W formule personalnej pracujemy z dziećmi w klubie od kilku lat, a karierę pedagogiczną rozpoczęliśmy w 2005 r.

zespół only you
Michał Płachciński MICHAŁ PŁACHCIŃSKI Trener personalny | CEO

Zadzwoń by umówić się na pierwsze bezpłatne konsultacje.

+48 796 500 250