Jesteśmy Only You

Poznaj Nas

Nasza misja:

Naszym podstawowym celem jest dostarczenie dla Państwa usług na najwyższym poziomie ze sfer fitness i beauty. Nasze priorytety to skuteczność, bezpieczeństwo, indywidualizacja i dbałość o relację z Klientem. Celem naszej misji jest spowodowanie, byście czuli się u nas jak w domu i by każdy z osobna czuł się częścią rodziny Only You.

21
Lat doświadczenia
6
Sal treningowych
3
Trenerów personalnych
Dlaczego

Fit&Beauty

Wybierając Only You Fit&Beauty masz pewność, że trafiasz we właściwe ręce. Nasz zespół to sami profesjonaliści, posiadający najwyższe kwalifikacje do prowadzenia swoich branż. Od początku do końca jesteśmy skoncentrowani na Tobie i Twoich celach. U nas liczysz się tylko Ty!

TreningiStrefa Beauty

dziewczyna na silowni
Dla Ciebie

Michał – to od niego zaczęła się nasza historia

„Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki społecznej w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej, z ukończonymi studiami kwalifikacyjnymi na kierunku: wychowanie fizyczne.. Podejście pedagogiczne pozwala mi na kompleksowe planowanie programów treningowych. Dobry trening to – moim zdaniem – mądre i umiejętne połączenie wielu elementów: nie tylko wysiłku fizycznego, ale również diety i regeneracji.

Mam 16 letnie doświadczenie w układaniu planów treningowych. Zdobywałem je m.in. poprzez treningi kulturystki i sztuk walki w klubach: Intrako Studio, Siłownia Raj, Vera Sport, Stacja Nowa Gdynia, Szkoła Sztuk Walk Wojciecha Adamusika, United Gym.

Michał Płachciński

Michał Płachciński

Trener personalny | CEO

Jak zacząć? Zadzwoń do nas.

Skontaktuj się