Dłonie
i
stopy

Dłonie to nasza wizytówka, nie pozwól więc na to, aby ktoś źle Cię ocenił, zadbaj o nie.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno podstawowy zabieg manicure, jak również manicure japoński oraz manicure hybrydowy. Pracujemy na produktach znanych firm takich jak : OPI, Cuccio, Peegy Sage, Gehwol.

  • Manicure klasyczny polega na nadaniu odpowiedniego kształtu paznokcia, usunięciu skórek, wypolerowaniu płytki paznokcia oraz nałożeniu lakieru.
  • Manicure japoński polega na wmasowaniu w płytkę paznokcia pasty, która zawiera witaminę A, E H , prowitaminę B5, pyłek pszczeli, keratynę oraz krzemionkę z Morza Martwego. Manicure japoński przeznaczony jest dla paznokci słabych, łamliwych, o nierównej strukturze z tendencją do rozdwajania. Po wmasowaniu pasty nakładamy i wmasowujemy specjalny puder, który zabezpiecza pastę przed wypłukaniem. Po zabiegu paznokcie są gładkie i błyszczące.
  • Manicure hybrydowy jest to połączenie manicure klasycznego oraz nowoczesnej technologii, która pozwala nam cieszyć się trwałym kolorem utrzymującym się na paznokciach do dwóch tygodni. Metoda ta nie niszczy oraz nie obciąża naturalnej płytki paznokcia, dzięki zastosowaniu światłoutwardzalnego żelu zbudowanego z delikatnej siatki molekuł, która przepuszcza powietrze oraz wilgoć niezbędną do utrzymania paznokci w dobrej formie.

Stopy noszą nas przez całe życie, zasługują wiec na odrobinę relaksu. Oferujemy pedicure klasyczny, pedicure japoński, pedicure hybrydowy, jak również pedicure leczniczy oraz rekonstrukcję uszkodzonych paznokci.

  • Pedicure leczniczy jest rozwiązaniem dla osób, które mają problem z nagniotkami, modzelami, odciskami czy wrastającymi paznokciami. Jest to połączenie klasycznego pedicure polegającego na nadaniu odpowiedniego kształtu paznokcia, usunięciu skórek, oczyszczeniu wału paznokciowego, wypolerowaniu płytki paznokcia, usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt oraz nałożeniu lakieru z usunięciem odcisków, modzeli, nagniotków a także wrastających paznokci. Nasz gabinet wyposażony jest w specjalistyczną frezarkę, dzięki której zabieg będzie całkowicie bezbolesny a nawet przyjemny. Pedicure w naszym gabinecie wykonywany jest na fotelu SPA.
  • Rekonstrukcja uszkodzonych paznokci polega nałożeniu żelu utwardzanego w lampie LED lub masy akrylowej odbudowując w ten sposób naturalną płytkę paznokcia.

W naszym gabinecie podczas każdego manicure i pedicure można wykonać peeling stóp lub dłoni, a także nałożyć zabieg nawilżający lub parafinowy.

Oferujemy również zabieg przedłużania płytki paznokcia metodą żelową oraz akrylową. Nasz gabinet posiada własny autoklaw.

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie informacje: 796 500 250

fabryka siły   fit profit   ok system   multisport