GRAFIK
I
CENNIK

Pobierz nasz grafik zajęć:

CENNIK

Wejście jednorazowe- 25 zł

Karnet 4 wejścia- 90 zł
Karnet 9 wejść- 180 zł
Karnet 12 wejść- 220 zł

PILATES

Jeżeli chcesz wzmocnić, wyrzeźbić i wysmuklić swoje ciało to Pilates jest treningiem dla Ciebie. Uczy również świadomości własnego ciała, kształtuje prawidłową postawę, poprawia stabilność i mobilność kręgosłupa, sprawia, że poruszasz się płynnie i z gracją. W celu urozmaicenia ćwiczeń używa się drobnego sprzętu np.: piłki, rollery, Pilates circle, bosu. Ćwiczenia Pilatesa mają kilka stopni trudności po to, aby można było dostosować je do poziomu osoby ćwiczącej.

„Po 10 godzinach czujesz się lepiej
po 20 godzinach wyglądasz lepiej
po 30 godzinach masz zupełnie nowe ciało.”
Joseph Hubertus Pilates

TRILO CHI

Trening Trilo Chi otwiera drzwi do chińskiej tajemnic harmonii ciała i duszy i uczy jak można wykorzystać je w życiu codziennym. Wykorzystywane na zajęciach różnorodne techniki pracy z ciałem są efektem połączenia wschodnich praktyk Hatha Jogi, Tai Chi i Qi Gong z popularną na zachodzie szkołą kręgosłupa, stretchingiem, metodą Pilates i założeniami Body & Mind. Odpowiednie elementy i pozycje pomagają w utrzymaniu równowagi energetycznej, elastyczności stawów oraz stabilizacji postawy.

ABT (UDA, BRZUCH, POŚLADKI)

Trening skupiający się na ćwiczeniu miejsc, które uwielbiają gromadzić tkankę tłuszczową czyli okolice ud, brzucha , pośladków. To lekcja o średniej intensywności z duża ilością powtórzeń danego ćwiczenia w bezpiecznych, nie obciążających stawów pozycjach. Taka forma zajęć nie jest zbyt skomplikowana, ale należy zwrócić uwagę na poprawność i technikę wykonania ćwiczeń oraz ustawienie ćwiczącego we właściwej, wyizolowanej pozycji. Głównym celem lekcji jest modelowanie i wzmacnianie i wysmuklanie okolic bioder, ud i pośladków.

BODY SHAPE

Zajęcia polegają na połączeniu wzmacniających form ruchowych z przyborami (taśmy gumowe, ciężarki, tubingi) w połączeniu z tradycyjnymi krokami aerobiku, które mają na celu zwiększenie częstości skurczów serca. Zaletą takich ćwiczeń jest równoczesny rozwój siły mięśni, wytrzymałości ogólnej i poprawa sylwetki.

STEP & SHAPE

To częściowo lekcja o charakterze aerobowym oraz trening modelujący wszystkie partie ciała. W pierwszej części lekcji z wykorzystaniem platformy, instruktor bazując na krokach podstawowych wplata ćwiczenia, które wzmacniają kompleksowo większe grupy mięśniowe. W drugiej natomiast części wzmacniamy i delikatnie rzeźbimy mięśnie całego ciała z wykorzystaniem ciężarków, gum oraz stepów. Głównym celem lekcji jest modelowanie, wzmacnianie całego ciała, ujędrnianie oraz walka z cellulitem i tkanką tłuszczową.

ZUMBA

Świetna zabawa przy latynoskich i międzynarodowych rytmach, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, samba, taniec brzucha, cha- cha, twist ... i wielu innych. ZUMBA napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach. Bardzo dynamiczna ZUMBA powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało. Łatwa, prosta, ale bardzo ciekawa kombinacja kroków dla wszystkich, bez ograniczeń kondycyjnych, wiekowych oraz umiejętności koordynacyjnych.

STOP CELLULIT

Lepsza wytrzymałość, silniejsze mięśnie, super sylwetka i ponad 500 spalonych kalorii na jednym treningu! Kompleksowa kombinacja ćwiczeń wytrzymałościowych i wzmacniających w formie treningu mieszanego która daje znakomite efekty, radość i zadowolenie. Części aerobowe oparte na kombinacjach podstawowych kroków, zostają połączone w małe choreografie i są przedzielane sesjami wzmacniającymi.

AEROBOX

Bardzo intensywny trening inspirowany sztukami walki. Podczas zajęć wykorzystywane są techniki kickboxingu, boksu, teakwondo w połączeniu z elementami aerobiku. Aerobox poprawia koordynację ruchową oraz wydolność organizmu. Techniki stosowane podczas zajęć pomagają kształtować mięśnie i spalać tkankę tłuszczową.

FITNESS ŁÓDŹ
ZUMBA ŁÓDŹ
PILATES ŁÓDŹ

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie informacje: 796 500 250

fabryka siły   fit profit   ok system   multisport